PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32255}

Suma wszystkich strachów

The Sum of All Fears
6,6 34 802
oceny
6,6 10 1 34802
6,8 4
oceny krytyków
Suma wszystkich strachów
powrót do forum filmu Suma wszystkich strachów

Jakiej klasy był ten amerykański lotniskowiec, który został zbombardowany rakietami przez Rosjan na Morzu Północnym i co to za były helikoptety, które przyleciały po prezydenta Fowlera tuż po wybuchu bomby atomowej w Baltimore?

ocenił(a) film na 6
JanMortyr

Te helikoptery to typowe Sea Kingi (sh3 bodajże). Która wersja nie wiem, bo to stary śmigłowiec i powstało ich już kilkadziesiąt. Co do lotniskowca... tu niestety nie mam dostatecznej wiedzy, jeśli miał bym obstawiać, postawił bym lotniskowce typu Nimitz.

BabciaSamoZlo

Jeszcze jedno: czy filmy "Without Remorse" i "Moscow" mają coś wspólnego z filmem: "Suma wszystkich strachów"?

ocenił(a) film na 6
JanMortyr

ehh kolego, wujek google, względnie ciocia wikipedia nie gryzą, mógł byś sam poszukać.

Skoro jednak już tu jestem to tak, mają dużo wspólnego. Wszystkie te filmy to ekranizacje książek Toma Clencyego. Przedstawiają losy poszczególnych bohaterów, Ryana, od szeregowego członka agencji, po prezydenta stanów zjednoczonych i min. Clarka, alias Kelliego, amerykańskiego nurka z wietnamu który doszedł do funkcji szefa tajnej jednostki Rainbow Six (znanej między innymi z gry pod tym samym tytułem).

Tytuły te tworzą ciąg logiczny i należy je czytać w porządku chronologicznym. Nie są jednak swoimi bezpośrednimi kontynuacjami, dzieli je często wiele lat...

JanMortyr

śmigłowiec to Sikorsky CH-53E Super Stallion a lotniskowiec USS John C. Stennis rzeczywiscie klasy Nimitz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones