PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32255}

Suma wszystkich strachów

The Sum of All Fears
6,6 34 819
ocen
6,6 10 1 34819
6,8 4
oceny krytyków
Suma wszystkich strachów
powrót do forum filmu Suma wszystkich strachów

Powstrzymam się, choć ledwo od przeklinania. Cóż by tu powiedzieć...? Jedno wielkie gówno (i szlag trafił powstrzymywanie się!)! Jak można tak dobrą książkę spieprzyć tak beznadziejnym filmem?? Wiem, że nie da się idealnie przedstawić książki, ale kiedy ją czytałem, nie mogłem się oderwać od niej. A film? Po nim sobie pomyślałem: chyba rzeczywiście oparty na motywach, ale nic więcej. Aktorstwo (choć dobrzy wystąpili artyści) to niczego nie wnieśli.
Film dwa plusy: książkę i (choć to słaby +) muzykę...

ocenił(a) film na 4
Wookie_LG

zgadzam sie.. najgorszy film na podstawie clancyego.. nawet nie ma czego porownywac z poprzednimi..

ocenił(a) film na 2
michostr86

zgadzam się... ten film to dramat. O czym on był tak w ogóle ?

ocenił(a) film na 9
Wookie_LG

ale to chyba nie jest powód żeby dać ocenę 1 tym samym uplasować go obok takich dzieł jak 9 żyć czy megapirania

ocenił(a) film na 2
bosikxxx

Jasna cholera to niech nie piszą że na podstawie książki Toma Clancy'ego bo to mało co ma z tym wspólnego! Dopiero 20 minut filmu a mam ogromną ochotę zmienić kanał!

ocenił(a) film na 9
psysutra

Moim zdaniem film bardzo dobry dla tych co nigdy w życiu nie czytali książki a ocenianie filmu wyłącznie na tej podstawię pokazuje tylko waszą krótkowzroczność, i brak obiektywnego spojrzenia na całość. Dla mnie film JAKO film rewelacyjny.

ocenił(a) film na 2
Sworek25

To nie powinni na początku trąbić że to na podstawie powieści T.Clancy'ego... Suma wszystkich Strachów ma 2 grube tomiszcze i megabogatą fabułę. A w filmie NIC się nie trzyma kupy, wszystko jest przekręcone, mnóstwo wątków poszło po prostu do kosza. DRAMAT!

ocenił(a) film na 7
Wookie_LG

Ja tylko dodam, że producentem wykonawczym był... Tom Clancy :P

ocenił(a) film na 2
dezertx

recedoziemi.pl... Clancy ładnie sobie nabruździł.

ocenił(a) film na 9
psysutra

wy chyba nie rozumiecie co ja napisałem !!!!
obejrzyjcie takie filmy jak 9 żyć ,mega pirania ,żmije itd
i po obejrzeniu któregoś z tych filmów porównajcie sobie film tamten do tego
tylko uwaga podczas porównywania waszego oceniania może okazać się ze coś z wami jest nie tak wiec ostrożnie...

ocenia 1 jest zarezerwowana dla totalnej klapy amatorskiej ,aktorów niskiego lotu efektów specjalnych jak z komodore...

ludzie myślenia trochę wam życzę w ocenianiu , nie zdziwił bym się gdyby któryś z was ojcu chrzestnemu dał 1.....

ocenił(a) film na 4
bosikxxx

za to 9/10 to rewelacyjny wiec osmieszasz sie wystawiajac taka note takiemu chłamowi

ocenił(a) film na 2
bosikxxx

Dałem 2... Bo 1 rezerwuję dla wyjątkowego gówna pokroju Złoty Środek

ocenił(a) film na 3
psysutra

SYF. 1 dla amatorszczyzny, ale tu... 0/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones