PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607865}
7,0 1 633
oceny
7,0 10 1 1633
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Co wcale nie znaczy że jest do bani.Nic z tego to też jest klasyk po prostu pozostałe części są lepsze i tyle.

ocenił(a) grę na 6
wielkie_jol

true bro

ocenił(a) grę na 6
wielkie_jol

tez sie podpisuje.
ps widze ze kolega plantum gra w te same gierki co ja...

ocenił(a) grę na 9
born2run

ja twierdzę całkiem odwrotnie :)

ocenił(a) grę na 7
wielkie_jol

Ta byłaby świetna, gdyby nie masa błędów (naprawdę, dawno nie grałem w tak zabugowaną grę) oraz trzymała poziom kilku pierwszych misji. Przez pierwsze kilka godzin byłem grą zafascynowany podobnie jak poprzednimi częściami, jednak nagle jej poziom spadł, zwłaszcza podczas tej misji, która jest podzielona na trzy części gdzieś w Afryce. Do tego graficznie gorsza do niedoścignionego Chaos Theory. Fabuła, wybory moralne i ogólnie bycie wtyczką są naprawdę nowatorskie, ale niestety jak wcześniej wspomniałem pod koniec wszystko się psuje. Mimo wszystko warto zagrać, bo takich gier wciąż jest za mało na rynku.

ocenił(a) grę na 6
wielkie_jol

Double Agent jest trochę niedoceniony. Dlaczego? Przecież twórcy nie zniszczyli SC tak jak to miało miejsce już w Conviction - więcej szczelanki niż skradanki. Misje w DA były zróżnicowane, ogólnie podobały mi się. Wybory moralne, motyw z infiltracją. Największą uwagę w grach zwracam na fabułę a ta była bardzo dobra.

ocenił(a) grę na 10
Banana_Power

Dokładnie! Dla mnie Double Agent to równie dobry Spilinter Cell, co Chaos Therory, choć trochę inny- Chaos Theory był bardziej polityczny, a Double Agent bardziej emocjonujący i ciekawszy, bardziej angażujący w warstwie fabularnej. DA był wg mnie idealną kontynuacją- dodano bardzo fajne elementy (np. zabawę w agenta penetrującego wroga bez skradania), nie psując jednocześnie tego, co najlepsze w serii. Dopiero w Conviction kompletnie wszystko zniszczyli.

wielkie_jol

Według mnie także najsłabsza odsłona cyklu. Fatalne sterowanie. Drewno okropne.

wielkie_jol

1. Blacklist - zagrałem jako pierwszą i okazało się, że była najlepsza w serii.
2. Chaos Theory
3. Conviction - chyba najlepsza fabuła ze wszystkich
4. 5. Double Agent i Pandora - stawiam je na równo
6. jedynka - najmniej ciekawa i najsłabszy klimat
7. Essentials - tylko na PSP. I to jest najgorsza odsłona.

wielkie_jol

Ha! Co za bzdura! :D Dużo lepsza od wcześniejszych części. W nowsze jeszcze nie grałem. Duble Agent ma w końcu ciekawą fabułę! Podejmowanie decyzji w grze bardzo mi się podobało. Same misje były bardzo ciekawe. Zdecydowanie polecam. Dla mnie najlepsza część jak do tej pory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones