PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608741}
7,4 2 891
ocen
7,4 10 1 2891
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

To...

ocenił(a) grę na 8

To nie to samo bez Lamberta xd Szczerze powiem, że duet Fishera z Lambertem bardzo mi się podobał, a zarówno tutaj jak i w blacklist (jeszcze nie grałem) go brakuje i szkoda, że go już go nie uslysze przez ten mikrofon. Choć osobiście mam jeszcze szanse bo nie grałem w pandore (nie mogę znikąd pobrać i nie wiem czy mi sie uda). Conviction najbardziej odstaje od poprzedniczek, co jest jednak troche nieprzyjemne, ale nadrabia możliwością namierzania wrogów i prowadzeniem ciekawych eliminacji. Mimo to, czuje, że Blacklist będzie jeszcze lepsze, ze względu na grafikę i ponowne działanie dla agencji :v

p4uI

Blacklist to zdecydowanie najgorsza część serii Splinter Cell. Conviction jeszcze da się lubić.

ocenił(a) grę na 8
McFlyPL

Przecież Blacklist to była rewelacyjna gierka.Przyznam że jedyna w którą grałem z Splinter Cell,ale utkwiła mi w pamięci do teraz.Więc zdecydowałem się że teraz musze zagrać w tą część,która również jest bardzo wciągająca i przyjemnie się w nią gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones