PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607864}
8,2 3 325
ocen
8,2 10 1 3325
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Odrzuciła mnie od siebie z niezwykłą siłą.

Najpierw napiszę o trylogii Tom Clancy's Splinter Cell - w zestawieniu jest część 1 i 2 z polskimi napisami, zaś cz. 3 czyli Chaos Theory... również z polskim dubbingiem!!! O czym nikt mnie nie uprzedził... O ile Lambert, Anna i ten trzeci mają dobrze dopasowane głosy, to Baka nie zadowala jako Sam Fisher. A przeciwnicy? Wpiszcie sobie na youtube "nrgeek max payne ruskie bazarowe tłumaczenie" i obejrzyjcie, to zrozumiecie jaki jest tego poziom.

Pomimo tego, bo przecież można kupić sobie angielską wersję, i tak nie mam ochoty zabierać się za tą grę. Silnik jest ten sam, ale znacznie zmieniony - Sam Fisher ma tak wybałuszone oczy, że wygląda jak ten kurczak wystrzelony z łuku w "Hot Shots 2". Steruje się nim nieco inaczej, nie ma charakterystycznej bezwładności, przez co brak mu elegancji w poruszaniu się. Ma też odmłodzoną twarz. Nie podoba mi się to w ogóle... Co z tego, że grafika jest ładniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones