PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612838}
7,1 852
oceny
7,1 10 1 852
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
powrót do forum gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Ua panowie. Omal bym­ przeoczył ten­ tytuł. Ogromne­ pokłady­ grywalności.­ Intuicyjne­ sterowanie, brak­ liniowości,­ kapitalna opcja z­ wydawaniem rozkazów­ naszej drużynie,­ która zawsze nam­ towarzyszy w grze.­

Jedynie­ mam zastrzeżenia do­ interwału między­ checkpointami.­ Zapis mógłby­ odbywać się­ częściej bo jak za­ szybko polecimy do­ przodu to czeka nas­ pewna śmierć.­ Taktyka to­ umiejętne­ zarządzanie naszą­ drużyna (łał­ odkrywcze prawda?­ :>) i co mi się­ podoba przyklejanie­ się do ścian (PPM).­ Gdy jesteśmy­ "przyklejeni"­ wychylamy się­ ("a"+"d") i atak.­ Do tego dochodzi­ opcja śledzenia­ położenia­ przeciwników na­ mapie (TAB).­ Ciekawe rozwiązanie­ z otwieraniem drzwi­ przez naszą­ drużynę. Mamy do­ wyboru zwykłe­ otwarcie i­ czyszczenie, gaz­ dymny oraz granat­ oślepiający. Gaz­ dymny to dobre­ combo z termowizją­.

Gra wciągnęła mnie na­ maxa. Właśnie­ skończyłem. Jestem­ z niej bardzo zadowolony. Taktyka­ to wysyłanie na­ krótkie odległości­ naszego oddziału­ żeby badali­ sytuację tudzież­ identyfikacja­ położenia wroga,­ nie za daleko aby­ można było ich­ podleczyć w razie­ sytuacji jak padnie­ dwóch. Jak padnie­ jeden dajemy­ komendę temu­ drugiemu aby go­ leczył i jazda.­

Strzela się­ wyśmienicie.­ Podciągam ocenę o­ jeden punkt czyli­ wychodzi pełna­ dziewiątka. Do tego­ w grze są bardzo­ ładne zróżnicowane­ lokacje. Na prawdę­ świetnie to wszystko­ wygląda. Daje 9 bo­ emocje były spore z­ faktu na to, że­ checkpointy są w­ takim średnim­ raczej interwale i­ trzeba być­ skupionym :). Klucz­ do sukcesu w tej­ grze to nie­ śpieszyć się :)­ Trochę inna taktyka­ gry niż w reszcie­ FPSów gdzie można­ ciąć do przodu i­ wystawiać się przez­ dłuższy czas na­ obrażenie.­

Ciekawy myk­ miałem w tej grze­ jak trzeba było­ otworzyć zawory­ powodziowe a­ Zaporze Hoovera.­ Uruchamiał je jeden­ członek naszej­ drużyny a ja z tym­ drugim miałem­ odeprzeć nalot­ przeciwników.­ Ciągle mi się nie­ udawało. Reload­ chechpoint i tak do­ zajeb.nia :// Ale­ po kilku próbach­ ataku z innego­ położenia­ zauważyłem, że­ także otwiera mi­ się garaż viza wi­ tej budki­ dyspozytorskiej i­ wychodzą­ przeciwnicy :))) i­ to oni ciągle­ rzucali granat do­ budki LOL a ja tego­ nie widziałem bo­ się skupiałem na­ pierwszej fali­ hehe

Z czystym sumieniem polecam­ grę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones