PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632581}

Tom Clancy's Ghost Recon Online

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms
7,4 377
ocen
7,4 10 1 377
Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms

Spoko giera ;)

ocenił(a) grę na 8

Trochę pograłem w Ghost Recon Online i muszę stwierdzić że gierka jest na prawdę świetna dlatego ma ode mnie 9/10 dałbym 10 ale jak dla mnie gry online nie do końca zasługują na miano arcydzieła choć gra jest faktycznie na dyszkę mamy dobrą grafikę,dobre sterowanie,przyjemne odczucia przy strzelaniu i miodną zabawę zespołową a czasem solową do tego tryb płatności jest tak fajnie zrobiony że osoby płacące wcale nie mają łatwiej. Co do minusów jest ich mało jednak z takich większych uważam np. przejmowanie pkt nie raz idąc do przodu i rozwalając 5-10 kolesi kiedy twoi kompani stoją na punkcie,ty nic nie dostajesz za przejecie choć dużej mierze to dzięki tobie rywale nie doszli w całości do wyznaczonego punktu jest to minus bo preferuje to jeszcze większe campienie a tego w grze jest nie mało.Twórcom składam gratulacje bo stworzyli świetną darmową gierkę a was wszystkich pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

Nie jestem skłony do zmieniania wystawionych wcześniej ocen ale gry online to gry w których ciągle dochodzi do jakiś zmian i tak właśnie jest też w przypadku GRO jednak wprowadzone tutaj zmiany są moim zdaniem ma minus choć nie wiem czy zwiększenie cen RP nawet 4 razy można uznać za jakiekolwiek zmiany bądź razie nie podoba mi się to co wyczynia nowa ekipa dlatego zaniżam swoją ocenę do 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones