Tom ClancyI

Thomas Leo Clancy Jr.

8,1
166 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Tom Clancy

1. Ostatnio naszła mnie ochota na Tom'a Clancy'ego i przechodząc w jednym z
miastowych marketów natknąłem się na 'Splinter Cell szach-mat', który kosztował
zaledwie 9,99zł, wiec skusiłem się i zakupiłem ową książkę. Dopiero w domu
zauważyłem, że jest to trzecia z sześciu przygód Fischer'a. Czy książki są ze sobą jakoś
powiązane, czy nie muszę się niczym przejmować??
2. Po oczytaniu Splinter Cell'a chciałbym się zabrać za kolejną książkę spod stajni
Clany'ego. Wiem, ze ma on wiele cykli, wiec bardzo prosiłbym, żeby ktoś mi polecił jakiś
cykl(od pierwszej książki chronologicznie!)

pablo1503

1. niestety nie potrafię pomóc.
2. Radziłbym wziąć się za cykl z Jakiem Ryanem. Ja właśnie czytam ,,Suma wszystkich strachów". Chronologicznie wydane książki z cyklu: 1984 - Polowanie na ,,Czerwony Październik"
1987 - Patrioci (Chronologicznie pierwsza powieść z Jackiem Ryanem)
1888 - Kardynał z Kremla
1989 - Stan Zagrożenia
1991 - Suma wszystkich strachów
1993 - Bez skrupułów
1994 - Dług honorowy
1996 - Dekret
1997 - Tęcza Sześć
2000 - Niedźwiedź i smok
2002 - Czerwony królik
2003 - Zęby tygrysa
2010 - Dead or Alive

Zachęcam do przeczytania wszystkich, jak dla mnie książki Toma Clancy są są jedne z najlepszy jakie czytałem.

PS. Czerwony Październik to według mnie mistrzostwo(czytałem już 3 razy).

mateuszm1995

Nie mieszaj chłopakowi w głowie. Pierwszą częścią serii chronologicznie jest Bez Skrupułów, dopiero potem seria z Jackiem Ryanem.

mateuszm1995

Niestety podałeś błędne informacje. Twoja lista jest ułozona wedle kolejności wydawania a nie chronologicznie. Po pełną listę polecam odnieść się do Wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Jack_Ryan_%28posta%C4%87_fikcyjna%29

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones