PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844342}
7,7 45 737
ocen
7,7 10 1 45737
6,9 33
oceny krytyków
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
powrót do forum filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Jestem świeżo po seansie, choć myślałam, że to raczej nie moja filmowa bajka. Myliłam się. To po prostu trzeba obejrzeć. Duet Piotr Trojan - Agata Kulesza to mistrzostwo. Historia przejmująca, a jednocześnie budząca całe morze emocji od niedowierzania przez współczucie po złość na policję i wymiar sprawiedliwości. Uczciwe, dobrze zrealizowane i opowiedziane kino. Nie ferujące wyroków, ale rzetelnie opowiadające historię, która niestety zdarzyła się w Polsce.

summergirl_1981

takich Tomków Konendów jest więcej...taki mamy system,taki mamy wymiar ,,sprawiedliwości"...niestety czerwona kasta cały czas istnieje

ocenił(a) film na 8
summergirl_1981

Właśnie, budzi emocje, a nie ma w nim taniego sentymentalizmu, którego nie cierpię. Kulesza zagrała po mistrzowsku. Film bardzo bezpośredni, konkretny, nie ma w nim ani jednej dłużyzny czy zbędnej sceny. Szukałam co sam Pan Komenda mówi o tym filmie i mówi, że zawiera samą prawdę, co jest najlepszym dowodem jego wiarygodności. Naprawdę godny polecenia obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones